مقالات اپلیکیشن مقالات اپلیکیشن .

مقالات اپلیکیشن

اپلیکیشن خوب چیست؟


در بسیاری موردها گفته میگردد که برنامه‌های جدید خوب نیستند و کاربران از آن ها استقبال نمی‌کنند . برخی وقت‌ها شما نرم افزار جدیدی را نصب می کنید و می بینید که ظواهر و امکان‌های جدید آن تجربه‌ی بهتری را در اختیارتان میگذارد . به‌طور مثال گوگل با عرضه‌ی برنامه‌ی Inbox یوزرها Outlook را جذب خودش کرد . خدمت نو گوگل امکان‌هایی مدرنی را پیش روی کاربران قرار می‌بخشید و آنان می‌توانستند مدیریت بهتری روی نشانی اینترنتی‌های خودشان داشته باشند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اما بسیاری از کاربرانی که آن‌گاه از تجربه‌ی Inbox به Outlook بازگشتند متوجه تفاوت این دو قابل انعطاف‌افزار شدند . سرویس Outlook ظواهر معمولی‌ای داشت و در بسیاری مواقع یک ظواهر آشنا و عادی هم می تواند کاربران را جذب خودش نماید .

پس برای اینکه بتوانید یک برنامه‌ی خوب را پیدا نمائید، باید با قابل انعطاف‌افزارهای گوناگون فعالیت نمائید . هر یک آنها که شم بهتری را به شما منتقل کردند، بهترین برنامه‌ای خواهد بود که می‌توانید از آن به کارگیری فرمایید .
به
اشتراک بگذارید نرم افزار
خوب چه چیزی است؟ 17
آبان 1394 ادمین احتمالا
یک کدام از کلیدی ترین سوالاتی که تولیدکنندگان و یوزرها نرم افزار با آن درگیر میباشند این باشد که:
اپلیکیشن
خوب چه چیزی است ؟ و یک نرم افزار خوب بایستی دارنده چه ویژگی هایی باشد؟ در
ارتباط با این سوال می بایست مواقعی را با یکدیگر تحلیل کنیم:
1-
نرم افزار برای برطرف کردن چه موضوعی ساخته شده میباشد؟
باید در نظر داشت که اولا استفاده کننده متقاضی به کار گیری از نرم افزار چه فردی و در چه منزلت اجتماعی میباشد و ثانیا این اپلیکیشن چه کمکی به وی می‌کند به عنوان نمونه پباده سازی یک نرم افزار بازی با یک نرم افزار قروشگاهی ، که نیز مجموعه مخاطبین مختلفی دارااست و نیز کاربری مختلف ، می بایست به طور کامل مختلف باشد . در طراحی اپلیکیشن عالی بازی بایستی از الگوهای گرافیکی و رنگ بندی متنوع و درعین اکنون مفهمومی استعمال کرد اما در اپلیکیشن فروشگاهی خوب باید از تم های رسمی و دارنده تنوع بخش بندی اما در عین اکنون داری راحتی در استفاده استفاده نمود .

2-
حجم مطلوب
اپلیکیشنی مطلوب می باشد که دارنده حجم معقولی باشد . هرچه حجم برنامه بالاتر رود سرعت اجرای آن ناخودآگاه ناچیز می گردد . درصورتی که حجم پوشه اجرایی اپلیکیشن معدود باشد استفاده کننده برای دانلود آن بخش اعظم ترغیب می‌گردد و احتمالاً برای زمانه طولانی‌تری از آن استفاده می‌نماید . مجموعاَ زمانی که دستگاه با کمبود خیال و خاطر مواجه شود، کاربر در آغاز برنامه‌های غیرضروری و با حجم بسیار را حذف خواهد کرد .

3-
تناسب دسترسی‌ها و تجهیزات
یکی نکات اساسی در تولید اپلیکیشن خوب، تناسب دسترسی و تجهیزات آن میباشد .

یعنی
چه؟
مثلا فرض فرمائید شما در برنامه خویش قابلیت تماس قرار نداده اید، اما از استفاده کننده ویژگی ها شخصی و شماره تماس مطالبه می نمائید که مسلما کابران به شما اعتماد نخواهند کرد و اطلاعات شخصی و تماس خویش را در دسترس شما قرار نخواهند بخشید؛ می بایست در نظر داشته باشید برای جلب اعتماد استفاده کننده بایستی روشن فعالیت کنید .

4-
آیکن و نام نرم افزار
موضوع دیگری که می بایست توجه کرد آیکن و اسمی می‌باشد که برای اپلیکیشن قرار می‌دهیم . اپلیکیشن در شرایطی‌که قابل پذیرش خواهد بود که آیکن و اسم آن نشان دهنده محتوی آن نیز باشد . یعنی این‌که بتوان از روی آیکن محتوی آن را حدس زد .

5-
پباده سازی رابط کاربری مطلوب
یک کدام از حیاتی ترین ویژگی های یک نرم افزار عالی داشتن رابط کاربری عالی است . بایستی بتوان به گونه ای پباده سازی را انجام دهیم تا هم دسترسی کاربر برای خریدن اطلاعات عالی باشد و هم در میان آیتم و گونه پباده سازی تناسب وجود داشته باشد . به عنوان مثال برای یک نرم افزار فروشگاهی برای کالای نوپا استعمال از رنگ های مرده و تیره مناسب نیست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۶:۴۶ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

زبان برنامه نویسی چه چیزی است ؟


برنامه  طراحی اپلیکیشن در مشهد
نویسی بدین ترتیب در‌حالتی که شما نیز جزء اشخاصی می‌باشید که با سوالاتی از جمله "لهجه برنامه نویسی چه میباشد ؟"، "کدام گویش برنامه نویسی بهترین گویش برای یادگیری میباشد؟"،"لبریز درآمدترین لهجه برنامه نویسی چه است ؟" و "کدام گویش برنامه نویسی آینده ی بهتری دارااست ؟" در هم اکنون دست و پنجه قابل انعطاف کردن هستید و هنوز نتوانسته اید لهجه برنامه نویسی مد نظرتان را انتخاب فرمایید شما‌را دعوت به همراهی در یک ماجراجویی می کنم تا در انتهای آن بتوانید بهترین گویش برنامه نویسی در سال 2019 را با دقت به هدف ها مد نظرتان گزینش کنید .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

البته
مواقعی که بایستی گذشته از آغاز این ماجراجویی بدانیم : همان طور که می‌دانید دغدغه ی بخش اعظمی از افراد فعال در حوزه برنامه نویسی به خصوص کسانی که قصد ورود به‌این حوزه را دارا‌هستند، این میباشد که کدام یک از گویش های برنامه نویسی بهترین لهجه برای یادگیری هست و این موضوع مدام یکی از بحث برانگیزترین و داغ ترین موضوعات در حوزه برنامه نویسی میباشد . پاسخ به‌این سوال صد رد صد کاری عادی نیست و می بایست از بعدها مختلفی زمینه بازبینی قرار گیرد .

از طرفی دیگر با دقت با‌گاز چشمگیر پیشرفت فناوری، ظهور و تکامل لهجه های برنامه نویسی در دنیای امروز، برای باقی ماندن در‌این رقابت آپ تو دیت بودن امری غیرقابل اجتناب میباشد، به ویژه برای اشخاصی که به صورت حرفه ای در‌این حوزه مشغول به کار میباشند؛ که در چهره هوشمندی و مجهز بودن آنان به دانش روز، میتوانند از این سفره گسترده سهمی برای خود بردارند .

براین اساس برای این‌که بتوانیم بهترین گویش برنامه نویسی را گزینش کنیم باید بر طبق بروزترین اطلاعات گویش‌های برنامه نویسی، بضاعت و توان ها، کاربردها و محدودیت های آن ها را بشناسیم . همان بی آلایش تر بایستی بدانیم که هر زبان برنامه نویسی با توجه به قدرت هایش، در چه زمینه هایی شایسته ترین کاربرد را دارد . پس در صورتی‌که مهیا اید، برویم تا با آغاز این ماجراجویی قصه هر گویش را بشناسیم و به هدف ها اصلی، توان ها و محدودیت های آن ها پی ببریم .

مقدمه
ماجراجویی: 1 .
زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت: ماجراجویی ما با مسافرت به دنیای یکی محبوب ترین و داغ ترین زبان های درحال حاضر حاضر یعنی جاوا اسکریپت در آغاز میگردد . وقتی که صحبت از محبوبیت لهجه های برنامه نویسی به میان می‌آید، بی شک نام جاوا اسکریپت همواره در لیست دوستداشتنی ترین زبان های برنامه نویسی به چشم میخورد که طبق حاصل سایت StackOverFlow این لهجه توانسته با اکتساب 69 .8 درصد رأی یوزرها، تحت عنوان دوستداشتنی ترین زبان در مقام نخست قرار گیرد .

امروزه همگی کسانی که قصد دارا هستند تحت عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار عمل نمایند، جاوا اسکریپت را به عنوان یک آیتم همه فن حریف در چنگ دارند . در‌صورتی‌که شما یکی از این اشخاص هستید اذن دهید به شما بگویم که قرار است از این گویش خیلی به کار گیری فرمایید و زمانی که می‌گویم خیلی زیاد منظورم مدام میباشد . آری، احتمالا مدام ی پروردگار از این زبان به کارگیری نکنید البته نسبتاً 90 درصد زمان ها از آن به کارگیری خواهید کرد و به همین ادله تعجبی ندارد در حالتی‌که بیان‌کنم جاوا اسکریپت از نگاه کاربرد سایر ی لهجه های برنامه نویسی را با خاک یکسان می‌نماید .

درست میباشد که شما با آموزش این گویش هیچ گاه هکر نخواهید شد و درحوزه ی هوش تصنعی شانسی نخواهید داشت و نمی توانید به سمت فعالیت با بیگ دیتا بروید اما در شرای بخواهید بک اند کار فرمایید Nodejs به کمک شما می‌آید و برای فرانت اند شما فریمورک های بزرگی همچون React , Angular, Vue را در لیست خویش دارید، حتی درصورتی که بخواهیم از کتابخانه ی جی کوئری هم دیده پوشی کنیم! با این اکنون چنانچه بخواهید نرم افزار های پایین دسکتاپ و موبایل را هم ساخت کنید فریمورک هایی همچون Electron و React Native را در مشت دارید که چیزی برای شما ناچیز نمی گذارند .

تمام این فریمورک ها و کتابخانه هایی که بر طبق گویش جاوا اسکریپت میباشند به مقدار ی کافی توانا هستند و نسبتا از پیچیدگی کمی برخوردارند . پس در صورتی‌که قصد دارید به یک متخصص جاوا اسکریپت تبدیل شوید و به اندیشه خط مش اندازی یک استارتاپ می باشید، می‌توانید با به کارگیری از این گویش به تنهایی نقش یک مجموعه فنی را تا دوران تبارک شدن استارتاپ بازی نمائید! محبوبیت و کاربردی بودن این لهجه در حوزه های گوناگون با یکدیگر دست به دست نیز می‌دهند تا آن را به یکی از بهترین گویش های برنامه نویسی برای یادگیری تبدیل کنند . به این ترتیب در شرای دوست دارید به یک برنامه نویس تمامی فن حریف تبدیل شوید شایسته ترین زبان برنامه نویسی برای آغاز، جاوا اسکریپت است .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۸:۰۵ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن که می بایست یک موبایل اپ داشته باشد


اپلیکیشن و ویژگی هایی که می بایست یک موبایل اپ داشته باشد امروزه دنیای ما در گوشی های گوشی تلفن یاور مان و اپ های موبایل مان خلاصه گردیده میباشد . این دنیای ما لبریز از اپلیکیشن های متفاوت، بازی های متنوع، برنامه های اندرویدی یا آی وی اس و یا این که چه بسا ویندوز گردیده میباشد . اما چه اپلیکیشن هایی ما‌را جذب خواهند کرد؟
طراحی اپلیکیشن در مشهد

app


اپلیکیشن چه می‌باشد ؟ نوعی از اپلیکیشن های کاربردی میباشد که ویژه نصب در گوشی های هوشمند و تبلت ها می‌باشند و برای سهولت و به کار گیری یوزرها نهایی آنان پباده سازی و متن می شوند .
موبایل اپ ها بایستی در سیستم استدلال های رایج در بازار از قبیل : انروید ، IOS و Windows Phone ها قابل نصب و اجرا باشند .

 


ویژگی های اپلیکیشن به کارگیری از لگو و اسم مطلوب بعد از تعیین انگیزه، طراحی و اجرای برنامه بایستی به این نکته دقت داشت که ازچه اسم و نشانی برای ماندگاری آن در ذهن کاربران به کار گیری می نمائیم . که در این فضای رقابتی پیشتاز باشیم .
تعیین اسم باید با محتوا برنامه هم خوانی داشته باشد . و در عین اکنون بی آلایش و بدون پیچیدگی باشد . لوگو نیز باید طوری طراحی شود که فارغ از هیچ فکری مخاطب یاد اسم و مارک اپلیکیشن بیفتد .


حجم مطلوب و کارایی بالا از خصوصیت های عالی و انکار ناپذیر در جذب و عشق کاربران به به کارگیری از موبایل اپ ها حجمی است که در فضای تلفن یار اشغال خواهند کرد . هر چقدر حجم برنامه کمتر باشد سرعت اجرای آن طبیعتا بالاترخواهد بود و در واقع کاربران نباید بیش از یک سری ثانیه معطل اجرای اپلیکیشن بمانند .


راحت و قابل درک پباده سازی معمولی و سهل وآسان اپلیکیشن ها در جذب کاربرانی با مرحله تحصیلات مختلف زیاد اثرگذار می‌باشد به طوری که بعداز نصب مشکلی برای استفاده از آن نداشته باشند و سوای گذراندن عصر آموزشی و هزینه اضافی برای آنها قابل به کار گیری باشد .


app 2

کم مصرف یک عدد از خصوصیت های که در جذب کاربران موءثر میباشد توشه مصرف ناچیز آنهاست .به دیل تنوع در اپلیکیشن های موجود و تمایل به کارگیری یوزرها از آن‌ها در موردها متعدد ، گوشی اپ ها باید به نوع ای پباده سازی شوند که کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشند .


دیده نوازی و گیرایی به کار گیری از رنگ بندی زیبا و گیرا برای گوشی اپلیکیشن ها یک اصل اصلی به اکانت می آید .


app3


بروزرسانی نکته ای کلیدی و اصلی که می بایست مد حیث قرار اعطا کرد این می‌باشد که صرفا پباده سازی و اجرای گوشی اپ در سطح نخستین کافی نمیباشد و برای جا نماندن از این فضای رقابتی می بایست در اعمال تغییرات و پیدایش رسانی اپلیکیشن ها فعال بود و نسخه های جدید در دسترس کاربران قرارداد .


امنیت مراقبت حریم فردی اشخاص، نگهداری داده ها فردی و بانکی آن‌ها، حفاظت از آن در مقابل هکرها و دوری از سو به کارگیری های احتمالی فراوان اهمیت دارد .


ارتباط متقابل در پباده سازی یک اپلیکیشن کاربردی باید آیتم ای هم به عنوان ارتباط با ما و یا این که صندوق پیام ها در لحاظ گرفت تا با ایده های تازه و یا نقاط ضعف از روئت کرد کاربران با خبر شویم .
application


فردی سازی در فضای رقابتی اپلیکیشن های کاربردی هر کدام که قابلیت و امکان شخصی سازی و تغییرات رنگ و فونت بر اساس علائق یوزرها را داشته باشند پیروز خیس خواهند بود .


اشتراک گذاری ایجاد قابلیت و امکان اشتراک گذاری اپلیکیشن در کانال های مجازی نیز می تواند در محبوبیت یک اپلیکیشن مفید باشد .


easy app

در پی اطلاعات بیشتری از گوشی اپلیکیشن ها خوا هیم نوشت و شما با خصوصیت های موبایل اپ بخش اعظم آشنا خواهید شد . درانتظار نوشته های دیگر ما در زمینه ی اپلیکیشن باشید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۰:۲۰ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)

شما می توانید با طراحی یک اپلیکشن اختصاصی


شما می توانید با طراحی یک اپلیکشن اختصاصی در حوزه کاری خویش تولیدات و خدماتتان را برای یوزرها به اشتراک گذارده ،به طوریکه همیشه این سرویس ها در دسترس یوزرها شما باشد . در شرایطی که‌چه داشتن اینترنت اینترنت سایت ها برای دارندگان کسب و کارها امری واجب می باشد اما نمی توانند نیاز به موبایل اپلیکیشن را لبریز کنند . از مزایای داشتن یک گوشی اپلیکیشن خوب نسبت به اینترنت سایت می بضاعت و توان به عملکرد آفلاین اپلیکیشن ها، دسترسی سهل و آسان خیس و مالامال سرعت خیس و همینطور سرعت بالا آن اشاره کرد . 

طراحی اپلیکیشن در مشهد
حدود هشتادوپنج درصد از روزگار یوزرها گوشی به به کار گیری از اپلیکیشن ها سپری می شود . امکان شخصیت چکیده به اپلیکیشن های موبایل بخش اعظم می باشد نسبت به سایت و به همین دلیل می‌باشد که آن ها در دربین مخاطبان محبوبیت بیشتری دارا هستند و کاربران موبایل به کارگیری از اپ را بیش خیس دوست داشته و ترجیح می دهند . هم چنین شما می توانید ز شیوه اپلیکیشن داده های متعددی را درباره ی مشتریانتان، سلیقه یشان، خدماتی که اکثر نزد همهمه ها محبوبیت داراست توده آوری نمائید ، براین پایه هرچه داده های بیشتری از مخاطبانتان گردآوری نمایید شعور بهتری از آن‌ها به دست آورید و خوبتر می توانید مخاطبانتان را برای خرید قانع فرمایید و خواسته ها و نیازهای مشتریان خویش را پیش بینی کنید . هرچه تراز مدیریت ارتباط با مشتری وسیع خیس باشد، محصولاتی که آن‌ها‌را به هیجان می آورند را خوبتر خواهید آشنایی و شما می توانید ترقی را در کارتان حس کنید . 
و در انتها می توانایی اظهار کرد مصرف کنندگان بایستی برای تعیین سرویس ها و تولیدها شما در مقایسه با بقیه رقبا علتی داشته باشند . و یکی از اصلی ترین دلایلی که شما می توانید مور گزینش قرار بگیرید مدل وب سایت و اپلیکیشن شما میباشد . 
پس می توانایی اذعان کرد داشتن اپلیکیشن یک مزیت بزرگ برای کسب و کار شما به اکانت می اید که نمی توانایی از آن دیده پوشی کرد و در‌صورتی‌که از این زمان تکنولوژی عقب بمانید رقبای شما از شما پیشی خواهند گرفت و شما کسب و کارتان گسترش ای نخواهد داشت . 
تیم تک گستر افتخار دارااست که با طراحی اپلیکیشن بر روی هر دو پلتفرم اندروید و ios با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت یاروهمدم شما عزیزان باشد


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۰۳ توسط:عباسی موضوع: نظرات (0)